Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá 9-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
O produktech Ambiclean

 

Tekuté odvápňovače AmbiClean

 

Náš odvápňovač AmbiClean pro plně automatické kávovary a pákové kávovary je všestranný.Je ideální pro odvápňování plně automatických kávovarů, pákových kávovarů a espresso kávovarů všech výrobců (např. Delonghi, Jura, Saeco, Siemens, Melitta, Nivona, Tassimo, Senseo a další), protože je bez zápachu a chuti.Tekutý odvápňovací prostředek německé výroby se používá také k odvápňování varných konvic, napařovacích žehliček a dalších elektrických domácích spotřebičů.Ekologický kapalný odvápňovač AmbiClean vyrobený z organických kyselin, které jsou 100% biologicky rozložitelné, je ekonomický, bezpečný a snadno se používá. Vybevan barevným indikátorem. Na jeden čisticí proces je potřeba pouze 125 ml přírodního kapalného odvápňovače AmbiClean.Láhev odvápňovacího přípravku je navíc opatřena bezpečnostním víčkem pro děti. 

 

Odvápňovací tablety AmbiClean

 

Naše odvápňovací tablety AmbiClean pro plně automatické kávovary a pákové kávovary nejenže odstraní odolné usazeniny vodního kamene, aniž by zanechaly zbytky, ale také se rychle a snadno používají. Odvápňovací tablety na bázi kyseliny citronové můžete použít k odstranění nevzhledného vodního kamene z automatických kávovarů, pákových kávovarů i kapslových automatů a všech značek varných a horkovodních zařízení. Současně také odstraníte bakterie a nečistoty vázané ve vápně. Složky odvápňovacích tablet AmbiClean splňují doporučení EU: kyselina citrónová, kyselina sulfamová, uhličitan sodný, sorbitol. Každá odvápňovací tableta je jednotlivě zabalena do fólie, a proto je dobře chráněna před vlhkostí. Kvalitní německý výrobek je dodáván ve sklenici s 30 tabletami a vystačí až na 30 aplikací.

 

Čistící tablety AmbiClean

Naše čisticí tablety AmbiClean pro plně automatické kávovary a pákové kávovary jsou ideální pro čištění kávovarů, plně automatických kávovarů, espresso strojů, automatů na kapsle a nápojových automatů.Lze je použít univerzálně pro mnoho zařízení od různých výrobců a odstraňovat kávové tuky a oleje, které se v kávovaru usazují při každém procesu vaření.Vaše zařízení bude optimálně vyčištěno a bude o něj pečováno.Tím se zachová aroma kávy a prodlouží se životnost kávovaru.Německé čisticí tablety AmbiClean jsou ideální pro každodenní čištění vašeho zařízení.Na jeden čisticí proces potřebujete pouze jednu tabletu, která se nejlépe rozpustí v teplé vodě.S plně automatickým kávovarem jednoduše spustíte čisticí program.Dodržujte prosím pokyny k čištění stroje. 

 

Čistící prášek AmbiClean

Náš čisticí prášek AmbiClean pro kávovary během procesu vaření rychle a důkladně odstraní zbytky kávových tuků a olejů, které se usazují v kávovarech, plně automatických kávovarech, kávovarech na espresso, kapslích, portafilterech a podobně. Německý čisticí prášek obsahuje aktivní kyslík. Kyslíkové bubliny jemně rozpouští nečistoty a pachy. Tímto způsobem bude vaše zařízení optimálně vyčištěno a bude o něj postaráno a vy si můžete kávu naplno užít. Současně je životní prostředí chráněno, protože aktivní kyslík je šetrný k životnímu prostředí a není toxický. Čisticí prášek AmbiClean lze univerzálně použít k čištění různých zařízení od různých výrobců. Díky velmi ekonomickému dávkování je čisticí prášek také obzvláště výhodný. Pouze 2 g čisticího prášku stačí na 500 až 800 ml vody. Zařízení se obvykle čistí pomocí vodní nádrže nebo kávové komory nebo spařovací jednotky. V této souvislosti prosím dbejte pokynů poskytnutých výrobcem vašeho kávovaru.

 

Čistič mléčných cest AmbiClean

Čistič mléčných cest AmbiClean pro plně automatické kávovary a espressa je vhodný nejen pro důkladné čištění mléčné jednotky vašeho kávovaru. S jeho pomocí můžete také osvobodit svůj zmrzlinovač a dávkovač smetany od zbytků mléka a smetany. Čistič mléčných cest od AmbiClean pro plně automatické kávovary lze univerzálně použít pro všechny značky přístrojů. Speciální čisticí koncentrát je také velmi ekonomický. Na 500 ml vody potřebujete pouze 15 ml kyselého roztoku. S hotovou směsí vody a čističe mléčných cest AmbiClean pro plně automatické kávovary, cappuccinatore a podobně je čištění trysek mléčné pěny provedeno rychle. Tukové zbytky se uvolňují a dlouhodobě eliminují. Bakterie mléčného kvašení jsou neutralizovány a je omezena tvorba mléčných kamenů. Tímto způsobem zajistí čistič mléčné pěny od AmbiClean správnou hygienu. Citlivé části stroje jsou přitom ušetřeny a chráněny. To zvyšuje nebo prodlužuje výkon a životnost celého stroje. Všechny přísady čističe mléčné pěny AmbiClean také vyhovují doporučení EU. 

 

 

Provozuje

Lukáš Krechler

IČ: 04080742 | DIČ: CZ8704065216
plátce DPH

Zvolská 490, 252 45 Ohrobec
( Tato adresa neslouží pro zasílání balíků! )

Kde nás najdete

Prodejna a výdejní místo:
Mahenova 494/3, Praha 5

Otevřeno: Po-Čt 9-17 , Pá 9-15 hod.

Na prodejně lze platit kartou.

Kontakty
Lukáš Krechler
(Po-Pá 9-17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz